Конференція “KYC Registry. Усе, що Вихотіли запитати»

 

Беручи до уваги лист НБУ щодо створення банками власного профілю в системі SWIFT KYC Registry та значний інтерес спільноти до різних аспектів використання платформи SWIFT «Знай Свого Клієнта», Асоціація УкрСВІФТ запрошує Вас прийняти участь у конференції “KYC Registry. Усе, що Ви хотіли запитати». Протягом цього заходу будуть розглянуті питання підключення та поточного використання KYC Registry, переваги та можливості, які ця платформа дає для розвитку фінансових установ в нашій країні. Також запланована участь представника SWIFT KYC Operations Team Бека Юсупова, який зможе відповісти на запитання спільноти.

Для більш ефективного проведення заходу прохання до 14 листопада надсилати питання, які Ви бажаєте обговорити, на адресу ukrswift@ukrswift.org з темою «Питання по KYC».

 

Конференція відбудеться 20 листопада о 14.30 у приміщенні Великого Конференц Залу АН України за адресою – м. Київ, вул. Володимирська, 55.

 

Кількість учасників від одного банку не обмежена. Попередня реєстрація обов’язкова та здійснюється шляхом надсилання листа на адресу ukrswift@ukrswift.org з темою «KYC реєстрація». У листі прохання зазначати ПІБ та посади учасників.

 

Кінцевий термін реєстрації: 18 листопада, 18.00.

 

Участь для членів Асоціації безкоштовна.

.