top of page

З Днем Перемоги над фашизмом

Оновлено: 11 трав. 2022 р.

Сьогодні відзначаємо 77-му річницю Дня Перемоги в Європі (V-E Day).


8 травня 1945 року нацистська Німеччина беззастережно капітулювала перед західними союзниками та Радянським Союзом. Друга світова війна в Європі, яка розпочалася в 1939 році німецько-радянським вторгненням та розчленуванням Польщі, закінчилася. Після більш ніж п’яти років найжорстокішої війни, коли-небудь заподіяної людству, гармати Європи замовкли 8 травня.


Під час Другої світової війни загинуло від 8 до 10 мільйонів – українців. Це майже чверть усього тогочасного населення України. Понад 40.000 українців служили в уніформі під час Другої світової війни. Ми у боргу перед нашим хоробрими воїнами за вічний подвиг.


У той час, як на західному фронті союзники звільняли Європу від нацистського деспотизму, на східному фронті сталінський Радянський Союз привів до полонених країн Східної Європи гноблення, смерть та жорстокість.


Народи Східної Європи були змушені боротися за свою свободу та визволення від радянського комуністичного колоніалізму протягом двох поколінь після закінчення Другої Cвітової війни.


Сьогодні війна знову повернулася до Європи та привид російської тиранії знову загрожує континенту. Росія веде знищувальну війну проти України, прагнучи знищити український народ. Українське мирне населення – жінки, діти та люди похилого віку – є об’єктами кампанії терористичних бомбардувань. Обложене місто Маріуполь, ще кілька тижнів тому життєрадісне місто з населенням у 400.000 людей, перетворилося на руїни. Маріуполь увійде в історію європейських міст-мучеників таких як Ковентрі та Варшава.


Росія повернула до Європи концентраційні табори та масові примусові депортації. Масові зґвалтування та катування Росія використовує як зброю війни. Росія наклала на Україну демонічне зло, якого в Європі не бачили з часів Гітлера та Сталіна. Країни світу визнали дії Росії в Україні актами геноциду проти українського народу.


Українські банківські працівники разом з українським народом мужньо тримають гривневу фінансову систему та забезпечують грошовий обіг для підтримки та зміцнення Українських Збройних Сил, перемоги українського народу, саботують російську машину війни, рубль та окупаційні адміністрації на українських територіях. Українські фінансисти перезавантажують світову фінансову систему, об’єднуючи демократичні країни на основі спільних цінностей волі, правди, щастя та життя.


Сьогодні український народ мужньо бореться за волю своєї країни та Європи. Ми стоїмо з хоробрими синами і дочками України та впевнені у перемозі українського народу. Так само, як гітлерівська Німеччина була розгромлена 8 травня 1945 року, роззброєна та поділена на менші миролюбні країни, так і путінську Росію незабаром чекає та ж доля.


31 перегляд0 коментарів

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page