Міжнародна конференція SIBOS 2020

Щорічний форум фінансових технологій та комунікацій SIBOS, який збирав понад одинадцять тисяч учасників, в цьому році буде проходити вперше в історії онлайн.


Конференція буде проходити чотири дні з 5 по 8 жовтня 2020 року та буде продовжуватися кожний другий вівторок впродовж наступних місяців.


Ті, хто брав участь у минулих конференціях SIBOS знають, наскільки вражаючим за розмірами є цей захід. Вражають не лише кількість учасників та величезний обсяг інформації стосовно розвитку фінансових технологій у світі, але і можливість спілкування з великою кількістю колег з усіх куточків світу, налагодження бізнес контактів та ознайомлення з новими трендами у фінансовій індустрії.


У цьому році участь у SIBOS є безкоштовною. Реєстрація є обов’язковою.


У жовтні на протязі 4 днів ви зможете відвідати більш ніж 40 сесій, які будуть об’єднані основною темою: Спрямування еволюції розумних фінансів


Кожен з чотирьох днів конференції буде присвячений наступним темам: доставка цифрової вартості, відповідальні інновації, майбутнє банківської справи та банківська справа для людства.


Запрошуємо відвідати сайт www.sibos.com для швидкого ознайомлення з програмою, та зареєструватися для того, щоб детально ознайомитися з програмою та першими підтвердженими місячними сесіями листопада та грудня.


6 кроків для підготовки до SIBOS58 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

НАШІ 
КОНТАКТИ

НАШ LEI   549300CREMFFVU8ZUL60
НАША АДРЕСА

вул. Обсерваторна,  21А, Київ,  04053, Україна

Email: ukrswift@ukrswift.org
 

На час карантину офіс УкрСВІФТ не працює.

Ви можете зв’язатися з нами електронною поштою: 

ukrswift@ukrswift.org

або зателефонувати за номером +380 50 463 06 04

 

УкрСВІФТ на мапі

Зв’язатися з нами
  • LinkedIn
  • Facebook
  • YouTube

#80716c  #004e87  #86c9ec

​​​​© 2020   УкрСВІФТ