top of page

Росію виключено з членів ESA

EMEA SWIFT Alliance (ESA) - це група країн, які входять до кооперативу SWIFT, працюють разом для того, щоб впливати на SWIFT за дорученням своїх членів та надавати кваліфіковану інформацію у своїх країнах про розвиток SWIFT.


Об‘єднання країн ESA має можливість висувати двох директорів до Правління SWIFT.


7 квітня на пленарному засіданні ESA було оголошено:

“Росія виключена з членів ESA без можливості залишатися у якості підтримуючої країни”.


Наслідком цього рішення є відкликання з Правління SWIFT представника Росії Едді Астаніна, який був обраний від ESA.


ESA наразі має визначитися з кандидатурою нового директора у Правлінні SWIFT, який буде представляти країни ESA.


Це перший випадок у історії організації, коли причиною виключення було порушення країною моральних засад та цінностей цивилізованого світу. Більшість представників учасниць ESA виявили небажання брати участь у засіданнях, якщо на них будуть присутні представники Росії.


ESA підкреслює, що альянс не є політичною організацією, але гуманізм та повага до людського життя є найважливішою цінністю, яку не можуть порушувати країни-члени ESA.


Кооперація країн у рамках ESA потрібна для більш ефективного корпоративного управління кооперативом SWIFT. Україна, яка є членом, який підтримує ESA, може обирати свого директора у Правлінні SWIFT разом з іншими країнами. Директором, який представляє Україну в Правлінні SWIFT є Бернард Карлесс з Першого Національного Банку, Південна Африка.


Для довідки:

КРАЇНИ-ЧЛЕНИ ESA

Андорра, Австрія, Хорватія, Кіпр, Данія, Естонія, Фінляндія, Греція, Ісландія, Ірландія, Ізраїль, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Норвегія, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Сербія, ПАР, Швеція, Туреччина та Великобританія.

КРАЇНИ, ЩО ПІДТРИМУЮТЬ ESA

Це країни, які підтримують вибори членів правління, призначених ESA. Ці країни отримають певну інформацію від ESA, а саме, протоколи засідань Правління SWIFT, інформаційні звіти, тощо. Але вони, як правило, не беруть активної участі в обговореннях ESA.


До цих країн належать:

Албанія, Вірменія, Азербайджан, Боснія Герцеговина, Болгарія, Чехія, Грузія, Угорщина, Казахстан, Киргизстан, Македонія, Чорногорія, Словаччина, Словенія, Туркменістан, Україна.


89 переглядів0 коментарів

Commenti

Valutazione 0 stelle su 5.
Non ci sono ancora valutazioni

Aggiungi una valutazione
bottom of page