19 травня 2016 року

м. Київ

SWIFT Бізнес Форум та

Загальні збори Асоціації УкрСВІФТ

Україна

Україна: будуємо майбутнє фінансового ринку на міжнародних стандартах

 

Запрошуємо Вас взяти участь у Бізнес Форумі SWIFT, який відбудеться в м. Києві

 

Запрошуємо Вас на перший Бізнес Форум SWIFT в м. Києві, організований спільно з Асоціацією УкрСВІФТ – Українською Національною Групою Членів та Користувачів СВІФТ.

 

Порядок денний цього заходу поєднуватиме виступи основних доповідачів та дискусії з ряду тем та питань, які мають безпосереднє відношення до української фінансової спільноти. На Форумі буде розглянута дорожня карта для українського фінансового ринку на наступні п'ять років і роль SWIFT в цьому контексті для розвитку ринку. В "Програмі розвитку фінансового сектору України до 2020 року" зазначено, що її метою є "створити фінансову систему, яка може забезпечити сталий економічний розвиток за допомогою ефективного перерозподілу фінансових ресурсів в економіці, заснованій на розвитку повноцінного конкурентноспроможного ринкового середовища згідно зі стандартами ЄС". На відкритті пленарного засідання, будуть розглянуті ці цілі, заслухані новини про досягнення в цьому аспекті, і оцінено, наскільки стратегія SWIFT 2020 зможе стати у нагоді деяким реформам, які пропонуються.

 

На Форумі ми поставимо собі запитання – що значитиме впровадження цифрових технологій для платежів та їх вплив на користувачів. Наскільки швидко ми рухаємось до ISO 20022 та платежів в режимі реального часу? Які плани України щодо стандарту ISO 20022 – як для ринку платежів, так і цінних паперів? Чим так викликана зацікавленість стандартом ISO 20022, і як це поширюється в масштабі індустрії в реальному світі? Які досягнення українські банки можуть показати у підвищенні ефективності та результативності в сфері протидії легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом? Як розвиваються рішення щодо підтримки банків у протидії фінансовим злочинам для більш повного задоволення їх потреб? Як стратегія SWIFT 2020 передбачає всі ці зміни і як вона враховує ринкові тенденції в продуктах і сервісах SWIFT? Крім того, через зростаючий інтерес корпорацій в Україні до системи SWIFT, Ви дізнаєтесь про останні новини від SWIFT для корпорацій, включаючи підключення через Lite2, інтеграцію та підтримку при підключенні до SWIFT.

 

Ви отримаєте інформацію відомих доповідачів від індустрії та експертів SWIFT та дізнаєтесь про те, що робить SWIFT для задоволення потреб своєї спільноти. Це передбачатиме присутність SWIFTLab на виставковій площі протягом перерв на кави та обід. SWIFTLab запропонує Вам можливість побачити демонстрації продуктів SWIFT таких, як MyStandards, Sanctions Screening, The Know Your Customer Registry (KYC), Alliance Lite2 та SWIFTRef.

 

Сподіваємося, що ви приєднаєтеся до нас 19 травня. Даний захід надасть учасникам унікальну можливість отримати з перших рук інформацію провідних експертів фінансового ринку Вашого регіону з ряду питань, які мають вирішальне значення для роботи Вашої інституції.

 

Захід проводитиметься в українською / російською, з англійським синхронного перекладу.

 

 

Участь у Форумі є безкоштовною, але обов'язковою умовою участі є реєстрація.

Останній день реєстрації - 19 квітня 2016 року.

 

 

Чекаємо на зустіч з Вами в Києві.

 

Ілона Пуна

Регіональний менеджер SWIFT

в регіоні Центрально-Східної Європи