17 травня 2017 року

SWIFT Standards Forum

Київ

SWIFT Standards Forum 2017 - м. Київ

 

УкрСВІФТ та SWIFT раді запросити Вас на Standards Forum, який відбудеться у місті Києві у середу 17 травня 2017 року. Захід проходитиме з 10.00 до 16.00 в готелі Fairmont. Реєстрація учасників та вітальна кава – з 9:30 ранку.

 

Фінансові стандарти мають великий послужний список у підвищенні ефективності та зниженні затрат у багатьох сферах фінансової індустрії. Цей Форум буде присвячений важливій ролі стандарту ISO 20022 та допомозі у формувані майбутніх платежів і проведенню операцій з цінними паперами на його основі в Україні. А також, як послідовно досягти цього на прикладі подібних ініціатив Європи, Північної і Південної Америки та Азії. Приєднуйтесь до нас, щоб дізнатися, як планувати обмін повідомленнями в ISO 20022, які інструменти доступні для впровадження (наприклад, MyStandards), як інші ринки впровадили ISO 20022, і як SWIFT може допомогти фінансовому співтовариству України з плануванням впровадження стандарту.

 

На Форумі ми поставимо собі запитання – що значитиме впровадження цифрових технологій для платежів та їх вплив на користувачів. Наскільки швидко ми рухаємось до ISO 20022 та платежів в режимі реального часу? Які плани України щодо стандарту ISO 20022 – як для ринку платежів, так і цінних паперів? Чим так викликана зацікавленість стандартом ISO 20022, і як це поширюється в масштабі індустрії в реальному світі? Які досягнення українські банки можуть показати у підвищенні ефективності та результативності в сфері протидії легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом? Як розвиваються рішення щодо підтримки банків у протидії фінансовим злочинам для більш повного задоволення їх потреб? Як стратегія SWIFT 2020 передбачає всі ці зміни і як вона враховує ринкові тенденції в продуктах і сервісах SWIFT? Крім того, через зростаючий інтерес корпорацій в Україні до системи SWIFT, Ви дізнаєтесь про останні новини від SWIFT для корпорацій, включаючи підключення через Lite2, інтеграцію та підтримку при підключенні до SWIFT.

 

Ми також розглянемо, як поєднання бізнес-стандартів та нових технологій, таких як блокчейн та API, створює нові цікаві можливості у фінансовій інфраструктурі.

 

Експерти-доповідачі поділяться інформацією, ідеями та думками з питань порядку денного, і нам було б приємно, якщо б Ви також приєдналися до обговорення.

 

Форум розрахований на участь 60 учасників. 

Участь у Форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

 

Останній день реєстрації - 15 травня 2017 року.

У разі виникнення будь-яких питаннь або для отримання додаткової інформації, зв'яжіться з нами електронною поштою

 

З нетерпінням чекаємо на продовження діалогу щодо стандартів на Standards Forum в Києві!

 

Додаткова інформація про стандарти SWIFT – www.swift.com/standards

.

Ілона Пуна

Регіональний менеджер SWIFT

в регіоні Центрально-Східної Європи