Загальні збори членів Асоціації УкрСВІФТ - 2018

 

Шановні колеги!

Відповідно до установчих документів, Асоціація Українська Національна Група Членів та Користувачів СВІФТ УкрСВІФТ щорічно проводить Загальні збори. На Зборах Асоціація звітує про діяльність за минулий рік, оголошує план дій на майбутнє, а також вирішує питання, які знаходяться у виключній компетенції Загальних зборів.

 

Запрошуємо Вас за довіреністю від Голови Правління (якщо участь у зборах прийматиме не Голова Правління) взяти участь у чергових Загальних зборах УкрСВІФТ, які відбудуться 10 жовтня 2018 року у конференц-залі Навчального центру Національного банку України, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Андріївська, 1/1 (вхід зі сторони вул. Покровської).

 

Початок зборів – о 14:00, реєстрація учасників – з 13:30.

 

Порядок денний засідання:

  1. Звіт Ревізійної комісії УкрСВІФТ про господарську діяльність Асоціації у 2018 році.

  2. Звіт Виконавчої дирекції УкрСВІФТ про діяльність Асоціації у 2018 році.

  3. Затвердження змін до установчих документів Асоціації УкрСВІФТ.

  4. Перевибори членів Ради Асоціації у зв’язку із закінченням терміну їх повноважень.

  5. Визначення основних напрямків розвитку Асоціації на 2019 рік.

 

У випадку, якщо жоден з представників Вашої установи не зможе взяти участь, Ви можете оформити довіреність на представника іншої фінансової установи, члена Асоціації, представляти інтереси Вашої установи, з правом голосування та прийняття рішень з питань порядку денного Загальних зборів (п.6.4.1. Регламенту Загальних зборів).

 

Для забезпечення кворуму на зборах, просимо Вас оформляти таку довіреність на представника іншої установи або на ім’я Голови Ради Асоціації УкрСВІФТ п. Б.З. Єфремову, якщо ніхто від Вашої установи не зможе взяти участь у зборах.

 

Просимо Вас попередньо зареєструватись на Збори, надіславши листа до 5 жовтня 2017 року електронною поштою на адресу: registration@ukrswift.org, зазначивши П.І.Б. представника, його посаду та контактні дані.

 

УВАГА! Попередня реєстрація обов’язкова. Для кожного учасника буде замовлятись індивідуальна перепустка в НБУ.

 

З приводу додаткових запитань та/або уточнень просимо звертатися до Виконавчої дирекції УкрСВІФТ  за телефонами: +380 (44) 536-9666 та +380 (44) 536-9665.