top of page

чт, 29 черв.

|

Вебінар ISO стандартів фінансових послуг

Огляд ISO/TC 68/SC 9 Обмін інформацією для фінансових послуг та Групи Управління Реєстрацією ISO 20022

...

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Огляд ISO/TC 68/SC 9 Обмін інформацією для фінансових послуг та Групи Управління Реєстрацією ISO 20022
Огляд ISO/TC 68/SC 9 Обмін інформацією для фінансових послуг та Групи Управління Реєстрацією ISO 20022

Час та місце

29 черв. 2023 р., 17:00 – 18:30 GMT+3

Вебінар ISO стандартів фінансових послуг

Про захід

На цьому вебінарі керівництво ISO/TC 68/SC 9 «Обмін інформацією для фінансових послуг» (підкомітет 9) та ISO 20022 Група управління Реєстрацією (RMG) надасть огляд підкомітета SC 9, його підгруп та RMG, включаючи їхні діяльність, прогрес та напрямок. Цей вебінар є третім із чотирьох вебінарів, які мають на меті представити українській фінансовій спільноті Технічний комітет 68 (TC 68) Міжнародної організації зі стандартизації (ISO). ISO/TC 68 Financial Services розробляє та підтримує міжнародні стандарти у сфері банківських послуг, цінних паперів та інших фінансових послуг.

Доповідачами цього вебінару будуть:

Джим Норсі

Голова, ISO/TC 68 Фінансові послуги

ISO/TC 68, що представляє Акредитований комітет стандартів X9 (ASC X9) та FIX Trading Community

Джим Норсі працює технічним директором CalcGuard Technologies, Inc., галузевого консорціуму з прозорості маршрутизації доручень, аналітики та якості виконання на ринках капіталу. Він був старшим віце-президентом із стратегічних досліджень, зосереджуючись на розробці протоколів та стандартах у Itiviti Group AB, після придбання The LaSalle Technology Group, LLC у 2015 році, співзасновником якої він був у 2006 році.

Пан Норсі очолює Технічний комітет 68 Міжнародної організації із стандартизації (ISO/TC 68), фінансові послуги. Він є невиконавчим директором FIX Protocol Ltd. Джим обіймав посаду співголови глобального технічного комітету для американського регіону до свого обрання директором FPL. Пан Норсі є колишнім членом Консультативного комітету з фінансових досліджень Управління фінансових досліджень Міністерства фінансів США; він також є колишнім членом підкомітету з високочастотної торгівлі Консультативного комітету з технологій Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами США. Пан Норсі раніше обіймав посаду співголови FIX у американському регіоні та співголови FIX Global Derivatives Committee. У 2006 році він був нагороджений нагородою FIA за щорічні досягнення як член команди, яка створила FIXML для стандартизації клірингу зареєстрованих деривативів.

Пан Норсі має ступінь бакалавра з математики Університету Індіанаполіса та ступінь магістра в галузі фінансових ринків та торгівлі у Технологічному Інституті Іллінойсу. Він є допоміжним викладачем фінансів у Мічиганському технологічному університеті, де викладає курси з деривативів, фінансового інжинірингу та фінансових технологій. Він є членом правління Keweenaw Financial Corporation і Superior National Bank у Мічигані та входить до ради радників Esprow Pte. Ltd., Distributed Energy Storage Ltd і V2G Limited. За межами індустрії фінансових послуг пан Норсі працює директором некомерційних організацій Copper Country Angel Mission і CopperDog, Inc.

П'єр Епійярд

Голова, ISO/TC 68/SC 9 Обмін інформацією для фінансових послуг

Société Générale Group та Comité Français d'Organisation et de Normalization Bancaires (CFONB)

П’єр Епійярд приєднався до Société Générale Group у 1989 році та працює у сфері міжбанківської стандартизації у французькому банківському співтоваристві з 2012 року. З 2018 року у складі Comité Français d'Organisation et de Normalization Bancaires (CFONB) та Association Française de Normalisation (AFNOR), пан Епійярд брав активну участь у розробці стандартів і норм у французькому банківському співтоваристві.

Пан Епійярд брав участь як експерт у різних міжнародних групах (наприклад, Групі з оцінки стандартів платежів ISO 20022) та очолює різні робочі групи, як-от групу, присвячену Інтернет-комунікаційному стандарту електронного банкінгу (EBICS), який є безпечним протоколом зв’язку, що дозволяє обмін файлами між клієнтами та банківськими установами в різних європейських банківських спільнотах.

Маючи досвід створення міжнародних банківських рішень у дочірніх компаніях Société Générale Group по всьому світу, пан Епійярд має глибокі знання про міжбанківські платежі, банківські картки, масові платежі та регулятивну звітність, а також у сфері облігацій.

Пан Епійярд отримав ступінь магістра в Паризькому інституті управління підприємствами (IAE Paris) та розпочав свою кар’єру керівником проектів у Crédit Commercial de France (CCF).

Масаюкі (Майк) Тагай

Координатор, Група управління реєстрацією ISO 20022 (RMG)

JPMorgan Chase Bank N.A.

Масаюкі (Майк) Тагай є керуючим директором відділу з питань промисловості (APAC) платіжного бізнесу J.P. Morgan. На цій посаді пан Тагай відповідає за галузеві питання, включаючи глобальні стандарти та розвиток ринкової практики в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні через взаємодію з відповідними галузевими асоціаціями, ринковими інфраструктурами та органами державної політики.

Пан Тагай керує базовими можливостями обробки даних, такими як впровадження платіжних повідомлень ISO 20022, а також підтримує методологію ISO 20022 та покращує можливості членства в FMI. Він бере участь у прийнятті азіатським співтовариством міжнародних стандартів, таких як ISO 20022; підтримує зусилля щодо гармонізації ринку облігацій у країнах АСЕАН+3, а також сприяв прийняттю ідентифікатора юридичної особи (LEI).

Пан Тагаї представляв Японію в Групі управління реєстрацією ISO 20022 (RMG) та був обраний координатором RMG у березні 2021 року. Він є членом Азійської ради BAFT з початку 2021 року та представляє Японію в PMPG. Як керуючий RMG, пан Тагай зосереджений на підвищенні ефективності та прийнятті ISO 20022, щоб повністю реалізувати потенціал ISO 20022 для вирішення реальних проблем, з якими стикається ринок.

Пан Тагай має ступінь бакалавра права Токійського університету та ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) Школи менеджменту MIT Sloan.

Дуглас Франц

Координатор, ISO TC 68/SC 9/TG 1 Стандарти карток та Координатор, ISO TC 68/SC 9/WG 3 Перегляд ISO 8583 та ISO 18245

Visa Inc.

Дуглас Франц має понад 35 років професійного досвіду в усіх сферах обробки платежів, включаючи навчання та підтримку процесорів емітентів та еквайрингу, управління апаратними пристроями та всіма аспектами підтримки клієнтів. Пан Франц звернувся до колег по галузі, емітентів, торговців, еквайерів, виробників обладнання та постачальників обробки платежів як галузевий експерт щодо оцінки варіантів обробки платежів та застосування поточних норм відповідно до розвитку сучасного ринку. До приходу в Visa Inc. пан Франц працював у MasterCard International, Global Payments та McDonnell Douglas Payment Systems.

Пан Франц відповідає за розвиток бізнесу як на ринках емітентів та еквайрів, а також з командами, які надають технічну та операційну підтримку. Крім того, він працював з кількома процесорами емітентів та еквайрів, допомагаючи в бізнесі, техніці, маркетингу та операційній сфері. Його поглиблена участь у всіх аспектах обробки платежів забезпечує гарну базу для розуміння притаманних проблем та потреб установ на сучасному динамічному ринку. Він має значний досвід роботи з емітентами, еквайерами та процесорами по всьому світу для впровадження стандартів обміну повідомленнями карток ISO та операційних змін, керуючи діяльністю Visa Business Enhancement Workshop понад п’ятнадцять років. Наразі пан Франц працює експертом Visa з тематичних питань, пов’язаних із випуском комерційних операцій, а також навчає клієнтів стосовно розширення ідентифікаційного номера емітента (IIN), послуг маркерів, чіпа EMV та інших стандартів.

Пан Франц привносить у свою роботу пристрасть до платежів та глибоку галузеву експертизу. Розуміючи важливість спільного підходу, він має підтверджений досвід підтримки консенсусу та прозорості, щоб гарантувати, що рекомендації відображають різноманітні погляди та внески робочих груп.

Ліза Тайкіцадапорн

Координатор, ISO/TC 68/SC 9/WG 1 ISO 20022 Семантичні моделі

Brook Path Partners, Inc. і FIX Trading Community

Ліза Тайкіцадапорн користується повагою за її знання питань, пов’язаних з електронною торгівлею, підключенням та впровадженням протоколу FIX. Вона має 30-річний досвід роботи в індустрії фінансових послуг з протоколом FIX та його використанням для наскрізної обробки інформації, що охоплює пре-торгівельну, торгівельну та пост-торговельну, клірингову та регулятивну звітність щодо різних класів активів.

З моменту співзасновництва Brook Path Partners у 2001 році пані Тайкітсадапорн допомагала своїм клієнтам впроваджувати та інтегрувати FIX у робочі процеси з їхніми контрагентами, написала специфікації інтерфейсу FIX та консультувала своїх клієнтів щодо використання FIX не лише для замовлень та виконання в інших функціональних галузях, які сьогодні підтримує FIX. Вона консультувала щодо використання FIX/FIXML протоколу для підтримки діяльності клірингової палати та нормативних вимог щодо звітності, включаючи Додд-Франк, ESMA та канадські режими звітності; різні торгові моделі котирування, переговорів та ціноутворення; центральні сервісні платформи квітовки, діяльність з обслуговування активів після торгів, пов’язаних із виконаними транзакціями.

Пані Тайкітсадапорн є активним учасником торгової спільноти FIX, де вона раніше працювала головою Технічного підкомітету цінних паперів з фіксованим доходом у світі, а зараз є членом керівної ради Глобального технічного комітету. Завдяки своїй участі у торговельній спільноті FIX, пані Тайкітсадапорн представляє FIX у TC 68, TC 68/SC 8, TC 68/SC 9 (включаючи різні робочі групи підкомітетів) і ISO 20022 RMG, виступаючи експертом у відповідній галузі. у співпраці FIX зі стандартом ISO 20022, надаючи експертизу в сферах перед торгівлею, торгівлею, після торгівлі/попереднього розрахунку життєвого циклу торгівлі. Вона також представляє FIX у Підкомітеті з цінних паперів США X9D. З 2018 року вона є Координатором семантичних моделей ISO/TC 68/SC 9/WG 1 ISO 20022.

Пані Тайкітсадапорн здобула ступінь магістра фінансів у Вищій школі бізнесу МакКаллум при Університеті Бентлі в Массачусетсі та ступінь бакалавра наук у галузі комп’ютерних наук та інформаційних систем управління у Вустерському політехнічному інституті (WPI) у Массачусетсі.

Вейвей Шень

Координаторка, ISO/TC 68/SC 9/WG 4 Редакція ISO 20022

CIPS Co., Ltd.

Вейвей Шень давно займається стандартизацією. Як керуюча дослідницькою групою з перегляду ISO 20022 (ISO/TC 68/SC 9/SG 1), пані Шень завершила та подала звіт про дослідження бізнесової цінності та аналізу впливу перегляду ISO 20022. Вона організувала підготовку ISO 20022 Business Justifications та розробку відповідних повідомлень у валютних, платіжних та інших сферах. Також вона брала участь у розробці кількох стандартів фінансової галузі. Зараз пані Шень є членом Групи управління реєстрацією ISO 20022 та Групи оцінки стандартів іноземної валюти ISO 20022.

Ведучий:

Юрій Власенко

Виконавчий директор УкрСВІФТ

Голова української групи користувачів SWIFT

Поділитися

bottom of page