top of page
ISO 20022

 

ISO 20022 є методом, якого можна дотримуватись при створенні стандартів для обміну фінансовими повідомленнями. Глобальний та відкритий стандарт ISO 20022 може використовувати будь-хто в індустрії та реалізовувати в будь-якій мережі. Він має повністью відпрацьовані процеси його підтримки, розвитку та управління.

Вперше опублікований в 2004 році, ISO 20022 зараз широко визнається в якості стандарту майбутнього. Будучи достатньо гнучким, щоб працювати з новітніми технологіями, ISO 20022 також може адаптуватися до нової технології, яка може з’явитись.

 

Підтримка наскрізної автоматизації

Єдиний стандарт, який охоплює всі сфери бізнесу та наскрізні бізнес процеси, ISO 20022 сприяє створенню нових послуг і покращення наскрізної обробки (STP - straight-through processing)

Дізнатись більше

 

 

Використання сучасних технологій

ISO 20022 використовує сучасні, широко використовувані XML технології, які добре підтримуються та сприяють ефективній інтеграції

Дізнатись більше

 

 

Стандарт прийнятий ринковими інфраструктурами по всьому світу

Майже 200 ринкових інфраструктур вже або впроваджують ISO 20022 або розглядають можливість про прийняття стандарту для платежів і цінних паперів

Дізнатись більше

 

 

Пропонуємо Вам переглянути відеоматеріали (з субтитрами українською мовою) для ознайомлення зі стандартом. Для використання українських субтитрів натисніть будь ласка кнопку СС на програвачі відео.

 

Також Ви можете скачати книгу "ISO 20022 for dummies" для ознайомлення зі стандартом (англійською мовою).

ISO 20022

Зроблений просто

SWIFT за використання ISO 20022

Інтеграція ринкової інфраструктури

Європейський Центробанк

bottom of page