top of page

пн, 10 лип. | Вебінар ISO стандартів фінансових послуг 
 

Вступ до ISO/TC 68/SC 2
Фінансові послуги, Безпека

Щорічні Загальні Збори Асоціації УкрСВІФТ 2023
Наживо:00 : 00 : 00

Голова підкомітету 2 ISO/TC 68/SC 2 з фінансових послуг, безпеки та інші керівники підкомітету нададуть огляд SC 2, включаючи сфери його діяльності, процеси та напрямки. Цей вебінар є останнім із чотирьох вебінарів, метою яких є ознайомлення фінансової спільноти України з Технічним комітетом 68 (TC 68) Міжнародної організації з стандартизації (ISO), включно з його підкомітетами (SCs), процесами та керівництвом. ISO/TC 68 Технічний Комітет Фінансові Послуги розробляє та підтримує міжнародні стандарти у сфері банківських послуг, цінних паперів та інших фінансових послуг.

 

Доповідачами цього вебінару будуть:

Лорен Джонс

Обраний голова, ISO/TC 68/SC 2 Фінансові послуги, безпека.

Біржа відкритого банкінгу

 

Лорен Джонс 15 років працює у сфері стандартизації в галузі фінансових послуг. Вона працювала головою делегації в різних комітетах ISO/TC 68, а також у Європейській платіжній раді, Європейському центральному банку та інших органах стандартизації.

 

Пані Джонс має широкі знання в галузі, включаючи, але не обмежуючись платежами, ідентифікацію, відкритми фінансами та фінансовими повідомленнями. Вона працювала на різних посадах, у тому числі керівником відділу стандартів у Payments UK (тепер Pay.UK), а також надавала консультації для ринкових інфраструктур, фінансових технологій та телекомунікаційних компаній. Зараз вона є директором Open Banking Exchange, де вона запустила інноваційну лабораторію фінансових послуг та безпеки для великої телекомунікаційної компанії, що налічує понад 20 гравців галузі.

 

Тоні Сеймур

Керівник, ISO/TC 68/SC 2/WG 8 Управління інфраструктурою відкритих ключів для фінансових послуг.

AM Seymour Consulting

 

Тоні Сеймур — старший консультант із значним досвідом у сфері управління ризиками, комп’ютерної безпеки, комунікаційних та фінансових програм (BACS). Він успішно керував службою безпеки та керував проектами як у державному, так і в приватному секторах. Пан Сеймур має глибокі знання в галузях управління ризиками, безперервності бізнесу, управління ідентифікацією, біометрії та цифрових сертифікатів. Він розробив політику та фінансові стандарти безпеки ISO PKI, а також брав участь у акредитації WebTrust (PKI) та ISO/IEC 27001.

 

Річард Кіслі

Координатор, ISO/TC 68/SC 2/WG 11 Алгоритми шифрування, що використовуються у фінансових програмах

Член ISO/TC 68/SC 2/WG 13 Безпека в роздрібних банківських послугах.

IBM

 

Річард Кіслі є старшим технічним співробітником відділу розробки криптографічних технологій для апаратних модулів безпеки (HSM) IBM Systems Group. Він керував програмою HSM до її першої сертифікації PCI HSM у липні 2018 року.

 

Пан Кіслі є провідником стандартів фінансових послуг та обізнаності щодо комплаєнс у IBM. Він працює з PCI з 2015 року, а в 2017 році став головним контактним представником IBM PO. У 2018 році він став основним контактним представником IBM в Акредитованому комітеті стандартів X9 (ASC X9) зосереджувався на безпеці роздрібного банківського обслуговування та платежів, та у 2019 році він приєднався до ISO/TC 68/SC 2 як частини U.S. TAG від ASC X9, допомагаючи з оновленнями ISO 11568 та ISO 13491. Пан Кіслі був асистентом технічного редактора для ANSI X9 TR-31-2018 та був технічним редактором для ANS X9.143. Він є частиною дзеркальної групи X9-PCI, яка допомагає з координацією програм PCI PIN та QPA.  Пан Кіслі приєднався до команди IBM HSM у 2005 році після того, як з 2001 до 2005 року провів у IBM Systems Storage.

 

Лоренцо Гастон Гуірао

Координатор, ISO/TC 68/SC 2/WG 16 Аспекти безпеки, пов’язані зі сторонніми постачальниками платіжних послуг.

Thales Group

 

Лоренцо Гастон Гуірао відповідає за фінансові стандарти в Thales DIS, а також є технічним директором Асоціації розумних платежів.

 

Лоренцо є членом Європейської групи зацікавлених сторін у платежах (стандарти SEPA для карток), де з 2009 року він виконує роль прес-секретаря сектору постачальників. 

 

Він був головою e-Europe Smart Card Charter TB7 Multi-Applicative Cards and Systems (2000-2004), CEN TC224 WG15 European Citizen Card (2006-2012) і зараз є головою групи експертів з інновацій Європейських платіжних стейкхолдерів Група з 2015 року.

 

Інші посади, які обіймав Лоренцо:

- координатор технічної робочої групи Форуму мобільних проксі (мобільні платежі P2P – 2017), 

- запрошений член робочої групи з оцінки API Європейського відкритого банку (2018).

 

Едвард Шайдт

Координатор, ISO/TC 68/SC 2/WG 17 Аспекти безпеки цифрових валют

 

Едвард Шайдт має великий досвід стандартизації, працюючи з програмами U.S. x9, ISO та ITU. США.

 

Упорядник:

 

Юрій Власенко

Виконавчий директор УкрСВІФТ 

Голова української групи користувачів SWIFT

 

Засновник та лідер української групи користувачів SWIFT з 1993 року. Має великий досвід у банківській сфері, створюючи та керуючи підрозділами банківських та корпоративних казначейських операцій, має значний досвід у міжнародних платежах, цінних паперах, займав керівні посади в Українській валютній біржі, Національному депозитарії України, керував державними та корпоративними випусками єврооблігацій, заснував та керував компанію з управління активами та брокерськими компаніями з цінних паперів в Україні.

 

Кандидат технічних наук (Технічна кібернетика), отримав ступінь майстра ділового адміністрування MBA у галузі банківської справи та фінансів в Університеті Манчестера, Великобританія.

bottom of page