top of page

Український Технічний Комітет Стандартизації 199 (ТК199), що є дзеркальним національним комітетом міжнародного комітету ISO/TC 68 (Фінансові Послуги), до компетенції якого входить діяльність зі стандартизації у таких сферах як банківська діяльність, платіжні системи, ринок цінних паперів та інших фінансових послуг

ОГОЛОШУЄ про розширення експертної команди ТК199

Якщо Ви є експертом у сфері фінансових послуг та хочете підтримати процеси міжнародної та української стандартизації у банківській, фінансовій та сфері цінних паперів, зверніться, будь ласка, до нас.

Участь у процесі стандартизації та діяльності ТК199 має численні переваги. Вона відкриває Вам і Вашій організації доступ до міжнародного досвіду та досліджень у сфері фінансових послуг, до експертної думки спеціалістів, які працюють у фінансовій галузі передових країн світу.

Участь у роботі ТК199 забезпечуватиме Вам доступ до експертних досліджень про те, як адаптовані міжнародні стандарти впливатимуть на український ринок фінансових послуг найближчим часом.

Також участь у роботі комітету надаватиме Вам безумовну конкурентну перевагу перед тими експертами та організаціями, які не матимуть доступу до згаданої інформації, або експертне судження яких не базуватиметься на міжнародному досвіді.
Робота в ТК199 надасть Вам можливість безпосередньо вплинути на зміст нових стандартів, які представлятимуть значну допомогу для нашої Перемоги над московщиною та змінюватимуть глобальну, орієнтовану на знання, економіку вільних країн.

Для участі в процесі відбору необхідне подання заявки.

ЕТАПИ ПРОЦЕСУ ПОДАННЯ ЗАЯВКИ ВКЛЮЧАЮТЬ:

Крок 1: Оберіть одне з посилань, щоб заповнити форму заявки.

 

  • Якщо ваша організація є членом UkrSWIFT, виберіть кнопку «Увійти через UkrSWIFT», щоб заповнити форму.

  • Якщо ви зареєструвалися на сайті www.ukrswift.org, використовуючи свою адресу електронної пошти, натисніть кнопку «Увійти за допомогою гостьового облікового запису UkrSWIFT», щоб заповнити форму.

  • Якщо ви вперше працюєте з UkrSWIFT, вам необхідно створити обліковий запис на нашому веб сайті. Виберіть кнопку «Створити новий гостьовий обліковий запис». Після схвалення вашого запиту наша команда активує ваш обліковий запис, а потім надішле вам посилання на форму заявки для участі в комітеті.

Крок 2: Заповніть опитувальник у формі та додайте такі документи (у форматі .pdf):

 

  • Ваше резюме (CV);

  • Мотиваційний лист з описом того, наскільки Ваш досвід узгоджується зі сферою діяльності Комітету та ваша мета участі у роботі Комітету;

  • Рекомендаційний лист від Вашої організації або двох експертів у галузі фінансових послуг.


Крок 3: Наша команда служби підтримки учасників розгляне Вашу заявку та повідомить про своє рішення електронним листом. Наступні дії та запитання до Вас щодо участі у відборі до ТК199 будуть викладені в цьому листі.


Крок 4: На основі аналізу Вашого досвіду та проведеної співбесіди в режимі онлайн, ТК 199 рекомендуватиме для включення до свого складу успішних кандидатів.

Чекаємо на Ваші пропозиції.
Слава Україні!

bottom of page