top of page
KYC Registry

Для допомоги банкам у вирішенні проблеми проведення повного та економічно вигідного due diligence своїх контрагентів, SWIFT розробив та впровадив нове рішення в лінійці продуктів Compliance – KYC Registry.

 

KYC Registry являє собою добровільно сформований учасниками ринку репозитарій даних та документів, що містить стандартизовану та класифіковану інформацію про фінансові інституції всього світу. За його допомогою можливо здійснювати як оцінку інформації про контрагента при встановленні нових кореспондентських відносин чи при перевірці вже існуючих, так і безпечний обмін даними з банками-кореспондентами.

 

KYC Registry – це безпечний портал для обміну між уповноваженими співробітниками банків-учасників документами та інформацією, що становить банківську таємницю для проведення Simplified Due Diligence (SDD) та Enhanced Due Diligence (EDD).

 

KYC Registry є рішенням, що сприяє виконанню вимог законодавства у сфері протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом та фінансування тероризму, ідентифікуючи та вивчаючи клієнтів та контрагентів.

 

З більш детальною інформацією про даний продукт Ви можете дізнатись з нижченаведених відео.

 

З інформаційними матеріалами про продукт, можна ознайомитись тут:

 

 

 

KYC -
Know 
Your Correspondent

KYC Registry Demo Video

Data Consumption

KYC Registry Promo Video

 

KYC Registry Demo Video

Data Contribution

KYC Registry Demo Video

Data Contribution

KYCC

Knowing Your Customer's Customer

KYC Registry Demo Video

User Administration

SWIFT Profile

Introduction

The KYC challenge for larger banks

The KYC challenge for smaller banks

Understanding the KYC landscape

bottom of page